WebTitan - Web Filtering Appliance

WebTitan bugün pazardaki en kapsamli web filtreleme çözümüdür. Şirketlerin internet kullanımını yönetmelerini sağlar, ağ güvenliğni geliştirir ve esnek raporlama ile sıkı ağ entegresyonuna dayalı olarak internet bant genişliğinin verimliliğini yükseltir.

WebTitan

WebTitan şirketlerin verilerini, kullanıcıları ise malware ve virüs, spyware ve phishing gibi diğer internet tehditlerine karşı korumalarına imkan sağladığı gibi, kullanıcı arama kuralı araçları ile kurumsal internet politikalarına bağlı kalınmış olur. WebTitan iki versiyona sahiptir, WebTitan ISO ve WebTitan for VMware, herikisi de indirilebilir ve ücretsiz olarak kurulabilir.

SpamTitan ISO ve SpamTitan for VMware fonksiyonları, işletim sistemleri ve destek maliyeti açısından aynıdır. Her ikisi hızlı ve basitçe indirilir, kurulur ve yapılandırılır. Hangi yüklemeyi tercih tamamen kendi ihtiyaçlarınıza bağlıdır.SpamTitan ISO tam bir işletim sistemi ve paket yazılım kalıbıdır. Bir PC veya sunucuya kurulduğunda var olan bir isletim sistemini temizler, kendi işletim sistemini ve SpamTitan paket yazılımı yükler, email ağ geçidiniz SpamTitan cihazı ile korunur. SpamTitan for VMware tam bir işletim sistemidir ve yazılım paketi VMware® üzerinde çalışabilmesi için tasarlanmıştır. Bu size herhangi bir VMware server üzerinde SpamTitan ile birlikte çoklu uygulamaların çalışabilmesini sağlar.
Daha fazla bilgi için. www.vmware.com/appliances

Özellikler : 
Includes proxy server and cache
URL Filtering – 53 predefined categories, customizable category creation
Granular policy engine based on users and groups
Content control
Application controls
Includes Anti-virus Protection
Simple download and installation process
Plug and Play solution
Highly Effective web filtering capabilities
ISO and VMware® options
Easy to set up - Up and running in 30 minutes
Web based administrative GUI
Multiple automated reports for entire user activity
Automated updating including URL filters, anti-virus, version releases and system backup
LDAP integration