SpamTitan - Email Security

SpamTitan bugün küçük ve orta ölçekli şirketler için pazardaki en iyi anti-spam çözümüdür. Spam sayısını ve posta sunuculardaki iş yükünü azaltmak için güçlü ve kanıtlanmış bir teknoloji sağlar ve son kullanıcıların verimliliğini artırır.

SpamTitan

SpamTitan spam, virüsler, trojanlar, phishing ve istenmeyen içerige karsı koruma sunan komple bir e-mail güvenlik çözümüdür. SpamTitan iki farklı seçenege sahiptir, SpamTitan ISO ve SpamTitan for VMware® her ikiside ücretsiz olarak indirelek test edilebilir.

Hangisi benim için uygun?

SpamTitan ISO ve SpamTitan for VMware fonksiyonları, işletim sistemleri ve destek maliyeti açısından aynıdır. Her ikisi hızlı ve basitçe indirilir, kurulur ve yapılandırılır. Hangi yüklemeyi tercih tamamen kendi ihtiyaçlarınıza bağlıdır. SpamTitan ISO tam bir işletim sistemi ve paket yazılım kalıbıdır. Bir PC veya sunucuya kurulduğunda var olan bir işletim sistemini temizler, kendi işletim sistemini ve SpamTitan paket yazılımı yükler, email ağ geçidiniz SpamTitan cihazı ile korunur. SpamTitan for VMware tam bir işletim sistemidir ve yazılım paketi VMware® üzerinde çalışabilmesi için tasarlanmıştır. Bu size herhangi bir VMware server üzerinde SpamTitan ile birlikte çoklu uygulamaların çalışabilmesini sağlar. Daha fazla bilgi için. www.vmware.com/appliances

Özellikler ::: 
2 farklı Anti Virus tarama motoru
Çok katmanlı Anti Spam analizi ile %98 üzeri Spam tespiti
%0.03’den daha az Yanlıs Alarm (False Positive) oranı
Gelen ve giden e-postaların taranması
Giden e-postalara yasal uyarı mesajının eklemesi
Basit indirme ve kurulum islemi
Tak ve Çalıstır çözümü
E-mail karantina raporları kullanarak son kullanıcıya Spam yönetimi
Web tabanlı yönetim arayüzü
Çoklu otomatik raporlar
Otomatik anti virus, anti spam güncellemeleri ve yeni sürüm kontrolü - sistem yedekleme
LDAP, dinamik veya aktarılabilir dosya listesinden alıcı dogrulama